Kaip sukurti vientisą namų interjerą?


 

Turbūt sutiksite, jog namų interjero pagrindą sudaro grindys, sienos, lubos, durys bei langai. Harmoningai suderinus šiuos elementus, bus vieni juokai apstatyti namų erdves ir sukurti jaukius namus. Sakydami, jog šiuos komponentus reikia derinti tarpusavyje, anaiptol neturime omenyje, kad sienos, grindys ir durys turi būti vienos spalvos ar panašių atspalvių. Tikrai ne! Nebijokite kontrastų, kurie kaip tik pagyvins interjerą. Štai keletas patarimų:

 

    Atkreipkite dėmesį į Jus supančią aplinką. Tai pasufleruos, kas turėtų vyrauti Jūsų interjere. Jei butas ar namas stovi pušų apsuptyje, savaime norėsis didelių langų, kurie atvertų gamtos peizažą, ir šiltų, žemiškų atspalvių. Medinės grindys šiame interjere turėtų būti vienu iš pagrindinių akcentų, o jei norėsite dar daugiau šilumos ir jaukumo, nebijokite panaudoti medinių sienų. Jei Jūsų namai miesto centre, galbūt labiau derės urbanistinis stilius: šaltesni atspalviai, griežtesnės formos. Tam puikiai tiks ąžuolinės grindys: baltos arba pilkos.

 Namu interjeras, Namu interjeras, Namu Interjeras

    Pamirškite stereotipus. Kas sakė, jog grindys ir grindjuostės arba vidaus durys ir apvadai turi būti tos pačios spalvos? Nebijokite fantazuoti ir eksperimentuoti. Grindjuosčių ir apvadų galite nederinti prie grindų ir durų, tegu pastarosios tampa pagrindiniu akcentu. Arba pasirinkite dažomas grindjuostes ir nudažykite jas sienų spalva, taip sukurdami didesnės erdvės įspūdį.

 Namu dizainas, Namu dizainas, Namu dizainas, Namu dizainas, Namu dizainas, Namu dizainas

    Spalvoms ir kontrastams sakome taip! Derinkite kontrastingas spalvas tarpusavyje ir pamatysite, jog Jūsų namų interjeras dėl to tampa tik įdomesnis ir išskirtinesnis. Žinoma, nepersistenkite su spalvų kiekiu. Patartina tarpusavyje derinti ne daugiau trijų spalvų. Nepamirškite ir ornamentų, tai taip pat viena iš spalvų. Vinilinės grindys turi didesnį spalvų ir tekstūrų pasirinkimą, jos gali būti drąsiai naudojamos ir vonios kambaryje bei virtuvėje. Primename, nepersistenkite su spalvų kiekiu, kadangi derinant daug spalvų ir ornamentų, rizikuojate sukurti chaotišką stilių, kuriame jausitės nejaukiai ir nepailsėsite. Renkantis duris, grindis ir grindjuostes, patartina viską užsakyti iš vieno tiekėjo asortimento.

 
Dizainas jusu namui, dizainas jusu namui, dizainas jusu namui, dizainas jusu namui, dizainas jusu namui
 

    Susigalvokite temą ir jos laikykitės. Kurti harmoningą interjerą bus paprasta, jei sugalvosite vienijančią temą, pvz., nameliui netoli jūros puikiai tiks marinistinis stilius, o namams priemiestyje idealiai derės kantri stilius. Pastarojo stiliaus sienoms nebūtina rinktis rąstų, vienas iš įdomesnių sprendimų – montuojamos medinės sienos, kuriančios jaukumą ir nereikalaujančios ypatingos priežiūros.

 
Dizaias jusu butui, dizainas jusu butui, dizainas jusu buti, dizainas jusu butui, dizainas jusu butui
 

    Eksperimentuokite su skirtingomis medžiagomis ir tekstūromis. Nebijokite medines parketlentes panaudoti sienų dekorui arba kloti ne horizontaliai ar vertikaliai palei langą (kaip yra įprasta), o skersai. Šitoks grindų montavimas taps pagrindiniu kambario akcentu, kaskart traukiančiu akį. Taip pat nepamirškite perėjimų iš plytelių į medines parketlentes, sutaikykite formas, o ne tiesiog griežta linija padalinkite dvi erdves. Grindų dangos neretai būna skirtingų aukščių, todėl darydami perėjimus, atkreipkite į tai dėmesį. Nebijokite plytelių zonose naudoti vinilinių grindų – jos pasižymi tais pačiais atsparumo rodikliais, bet sukuria žymiai jaukesnį vaizdą.

Vidaus Apdaila Kaunas

Plytelių klijavimas kaunas 8602-87613
Vidaus apdailos darbai kaune
Langų apdaila, Gipskartonio montavimas,
Dailylenčių kalimas, Pertvarų montavimas,
Laminato- Parketlenčių klojimas
www.paslaugos.net 

Įtempiamos Lubos 8607-41195

Įtempiamos Lubos Visoje Lietuvoje 
-Matinės Įtempiamos Lubos
-Satino Įtempiamos Lubos
-Blizgios Įtempiamos Lubos
-Natūralaus audinio DESCOR Įtempiamos Lubos
www.itempiamos-lubos.paslaugos.net 

Reklama

Rankų darbo papuošalai 8676-75137
Apyrankės, Auskarai, Kaklo papuošalai,
Perlu vėriniai, Rožančiai
GAMYBA, PARDAVIMAS, UŽSAKYMAI
Vėrinių Taisymas- Pervėrimas
www.papuosalai.paslaugos.net 

Informacija- Statybinės Medžiagos, Apdailos Medžiagos
www.statybu.paslaugos.net 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas