Įtempiamos lubos 8607-41195 VISOJE LIETUVOJE
www.itempiamos-lubos.paslaugos.net

www.itempiamos-lubos.paslaugos.net 8607-41195 | itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos
www.itempiamos-lubos.paslaugos.net 8607-41195 | itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos
www.itempiamos-lubos.paslaugos.net 8607-41195 | itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos
www.itempiamos-lubos.paslaugos.net 8607-41195 | itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos

Įtempiamos Lubos Medžiagos

Įtempiamos lubos - vienas patikimiausių ir gražiausių būdų susitvarkyti buto, biuro ar visuomeninio pastato lubas. Ši technologija žinoma labai seniai: egiptiečiai naudodavo drėgnus lininius audinius - džiūdami jie išsitempdavo, o romėnai naudodavo šilką.

Lubas sudaro ant sienos tvirtinamas karkasas ir įtempta medžiaga: PVC ir poliesterio su poliuretanine danga (besiūlė). Ant įtempiamų lubų galima perkelti bet kokį piešinį, medžiaga gali pačių įvairiausių spalvų ir faktūrų: veidrodinė, matinė, metalo ar odos imitacija. Blizgios lubos padidins patalpą vizualiai, o įmontuotas apšvietimas pagyvins interjerą.
PVC įtempiamos lubos su LED pašvietimu klijuojamu ant profilio

Daugiabučių gyventojai įtempiamas lubas vertina ir dėl to, kad jos atsparios užliejimui. Vidutinio dydžio kambario lubos atlaikys apie 100 litrų vandens ( vėliau jis išpilamas). Po tokio išbandymo įtempiamoms luboms nieko nenutiks. Kai kurie interjero dizaineriai šia ypatybe pasinaudoja - padaro įmantrių formų išlinkius.
PVC įtempiamos lubos

Įtempiamos PVC lubos atsirado gana seniai - septintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje. Ši pramonės šaka vystėsi labai sparčiai, tobulėjo technologijos. Šiuolaikinės vidaus patalpoms skirtos dangos neišskiria į aplinką nuodingų medžiagų, nepalaiko degimo. Gana greitai gamybos technologiją perėmė Azijos gamintojai, tačiau kokybė buvo gerokai prastesnė. Renkantis į tai reikia atkreipti dėmesį, nes galite susidurti su gaminiu, kuris ne tik neilgaamžis, bet ir pavojingas, ypač kilus gaisrui - danga užsidega ir lydydamasi laša, gali išskirti troškius, nuodingus dūmus. Kokybiškos plėvelės plyš ir sukris ant sienų, degdamos išskiria gerokai mažiau dūmų. Dažnai pigios įtempiamos lubos gaminamos ir iš vidaus patalpoms neskirtų audinių, ypač gamyklose, kurios gamina ir šias lubas, ir audinius reklamai. Tokie audiniai po kurio laiko praranda tamprumą ir ims tįsti.

Plėvelės kokybę gana sunku patikrinti, bet kokybiška plėvelė yra blizgesnė (blizgioms dangoms). Nereikėtų žavėtis ir plačiomis plėvelėmis, nes Europos gamintojai gamina iki 2,2-2,4 m pločio plėveles, o kinų - 3 ir daugiau metrų pločio. Siauros (1,3-1,5) greičiausiai gaminamos pasenusia įranga, taigi neverta tikėtis kokybės.

Lubos pigesnės, jeigu jums pasiūlys prastesnės kokybės aliuminio profilius. Geras profilis negali susilenkti, o nekokybiško profilio galus sulenksite pirštais. Plyšį uždaranti profilio juosta gali būti lanksti ir kieta. Kieta juosta - sistema kokybiška, tokią juostą galima tiksliai nudažyti pagal dangos spalvą, pvz., automobiliniais dažais.

Antra - renkantis lubas svarbu tinkamai išmatuoti ir nuspręsti, kur bus sujungiama. Keturkampes lubas nesudėtinga įtempti, susitvarkys ir naujokai. Jeigu yra sudėtinga kambario geometrija, jeigu yra skliautai - verčiau pasisamdyti specialistus.

Pamatavus užsakymas keliauja į dangos paruošimo gamyklą. Tik gerą įrangą turinčiose gamyklose visi darbai bus atlikti kokybiškai: ir sujungimas, ir piešinio perkėlimas, nes PVC danga slidi, tampri.

PVC įtempiamas lubas montuoti paprasta. Palei sienas pritvirtinamas profilis, kambarys trumpam (5-10 min.) įšildomas iki 50-60. Kai medžiaga tampa plastiška ir plečiasi, sujungiama su profiliais. Patikimiausia sujungti vadinamąja harpūnų sistema. Sumažėjus temperatūrai medžiaga traukiasi ir įsitempia. Lubos patogios, nes užima labai mažai vietos iki pagrindinių lubų- užteks ir 5 cm visai sistemai.
Labai gražiai ir įdomiai atrodo šviesai laidūs audiniai. Dabar populiaru po lubomis montuoti įvairiaspalves ir reguliuojamas LED juostas. Jos neužima daug vietos, sukuria žaismingą, romantišką atmosferą. Montuojant šviestuvus ar darant kitas skyles - audinyje būtina užklijuoti papildomą armuojamą sluoksnį, į kurį įkišami apšvietimo prietaisai. Apšvietimo intensyvumą galima reguliuoti keičiant šviesos šaltinio atstumą nuo plėvės: labiau išskaidyta šviesa bus pakėlus šviestuvą aukščiau, sutelkta - prie pat plėvės.
Besiūlės įtempiamos lubos

Populiarėja ir vadinamosios besiūlės įtempiamos lubos. Pasak specialistų, ši danga sukurta pašalinus visus PVC technologijos trūkumus. Tikriausiai vienintelis trūkumas tas, kad nėra blizgių, yra tik matinės. Audinys gaminamas iš poliesterio, dengiamas poliuretanu. Medžiaga ne tokia tampri, todėl padengti piešiniu galima ir nesudėtingomis reklamos gamybos staklėmis. Naudojami kitokie profiliai: dažniausia plastikiniai. Montuoti keturkampėse patalpose nesudėtinga, nereikia kelti temperatūros. Specialiu įrankiu ( špateliu) audidnys įstumiamas į profilį, palei perimetrą išlyginama ir nukerpami likučiai. Lieka labai siauros siūlės, kurių nereikia užtaisyti. Tereikia tik 1-4 cm iki pagrindinių lubų. Iš šio audinio dabar populiaru daryti lubų ar sieninius fototapetus.

Itempiamos lubos virtuveje, Itempiamos lubos vonioje, Itempiamos lubos svetaineje, Itempiamos lubos miegamajame, Itempiamos lubos vaiku kambarije, Itempiamos lubos akcija, Itempiamos lubos nuolaida, Itempiamos lubos ispardavimas, Itempiamu lubu montavimas, Itempiamu lubu meistras

Įtempiamos Lubos 8607-41195 Įtempiamų Lubų Montavimas

Itempiamos-lubos.paslaugos.net