Įtempiamos Lubos 8607-41195 Visoje Lietuvoje

Įtempiamų lubų montavimas
www.itempiamos-lubos.paslaugos.net

www.itempiamos-lubos.paslaugos.net 8607-41195 | itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos

www.itempiamos-lubos.paslaugos.net 8607-41195 | itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos

www.itempiamos-lubos.paslaugos.net 8607-41195 | itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos

www.itempiamos-lubos.paslaugos.net 8607-41195 | itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos, itempiamos lubos

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kas yra įtempiamos lubos?
Įtempiamos lubos – tai idealus lygus lubų paviršius, kuris išgaunamas pašildant ir įtempiant plėvelę. Kad išgauti tokį lygumą tradiciniu būdu reikia daug darbo ir pastangų, tačiau nėra jokios garantijos, kad neatsiras jokių įtrūkimų ir raukšlelių.

Kokiose patalpose galima montuoti įtempiamas lubas?
Montuoti tokias lubas galima visuomeninėse ir gyvenamosiose  patalpose, išskyrus patalpas, kuriose oro temperatūra būna didesnė nei 60 laipsnių (saunos, pirtys) arba nešildomose patalpose, kur oro temperatūra būna minusinė. 

Kokios medžiagos naudojamos gaminant įtempiamas lubas?
Tai įvairių tekstūrų PVC plėvelė, kuri pagaminta specialiai įtempiamoms luboms. Plėvelė gaminama Vokietijoje ir Prancūzijoje.

Ką reiškia įtempiamų lubų gamyba?
Mes esame įtempiamų lubų gamintojai. Iš PVC plėvelės, kurią gauname rulonais, mes sukerpame lubas pagal užsakovo patalpos brėžinius. Lubos gali būti sudaromos iš kelių audinių, kuriuos sulituojame specialiu įrenginiu. Per perimetrą lubų audinys jungiamas specialia plastmasine tarpine, vadinama harpūnu, kuri fiksuoja plėvelę į aliuminio karkasą.

Kiek laiko užima lubų montavimas?
Vieną dieną.

Koks skirtumas tarp audinių: matinių, blizgių?
Matinė tekstūra – įtempiamos lubos su tokia tekstūra atrodo kaip paprastos, dažytos lubos; jų paviršius grubus, be blizgesio. Blizgi tekstūra – lubos su tokia tekstūra turi atspindžio efektą ir vizualiai padidina patalpos erdvę.

 Koks minimalus atstumas nuo  pagrindinių lubų?
Minimalus atstumas yra 3 cm.

Kada galima klijuoti tapetus: prieš ar po lubų montavimo?
Geriau klijuoti tapetus po įtempiamų lubų montavimo. 

Ar reikia išnešti baldus montuojamt įtempiamas lubas?
Montuojant įtempiamas lubas išnešti baldų nereikia, pakanka perkelti baldus kambaryje taip, kad būtų laisvas priėjimas prie sienų per visą perimetrą.

Kokius šviestuvus galima įmontuoti į lubas?
Įvairius. Yra tik lempų galingumo apribojimai: halogeniniai šviestuvai ne daugiau kaip 50 W, su kaitinimo lempomis – ne daugiau kaip 100 W.

 Ar įtempiamos lubos kondensuoja drėgmę?
Ne, nes įtempiamių lubų temperatūra būna tokia pati kaip ir patalpos temperatūra, o kondensatas atsiranda nuo temperatūrų skirtumo ant šaltų paviršių (veidrodžio, plytelių ir t.t.).

Jeigu įtempiamos lubos yra užliejamos kaimynų iš viršutinio aukšto, kas atsitiks luboms ir ką reikia daryti?
Jeigu jus užliejo kaimynai, būtinai reikia išjungti visus šviestuvus ir iškviesti mūsų specialistus. Jie dalinai demontuos lubas, išpils vandenį, išdžiovins ir vėl įmontuos į tą pačią vietą. Lubų išvaizda visai nepasikeis. 1 kv. m. itempiamų lubų atlaiko iki 100 litrų vandens. 

Ar įtempiamos lubos  atlaiko šampano kamsčio smugį?
Taip, atlaiko net iki dešimt tūkstančių kartų į tą pačią vietą.

Koks gali būti didžiausias įtempiamų lubų plotas?
Įtempiamas lubas galima montuoti be sudūrimų iki 60 kv. m. Jei lubų plotas didesnis – naudojame jungiamąjį profilį. Tada lubų plotis neribojamas.

Ar galima montuoti įtempiamas lubas prie pečiaus, židinio?
Galima, jei prie lubų temperatūra nepakyla iki 60 laipsnių. 

Ar galima lubas montuoti toje vietoje, kur prie lubų tvirtinamas karnizas?
Taip, tikrai galima, tuomet reikalingas papildomas profilio paruošimas.

Stumdomas duris montuoti prieš ar po lubų montavimo?
Galima ir prieš ir po.

Ar turi įtempiamos lubos garso izoliaciją?
Įtempiamos lubos neturi garso izoliacijos, tačiaus pašalina akustinius efektus, tokius kaip aidas.

Ar galima dažyti įtempiamas lubas?
Įtempiamų lubų dažyti negalima!  

Ar įmanoma atspausdinti piešinį ant lubų?
Taip, mes galime atspausdinti bet kokį piešinį ant baltų matinių, lakuotų ar laidžių šviesai lubų. Pasirinkti piešinį ar raštą jūs galite iš mūsų ART katalogo arba atnešti savo, jei jis yra geros kokybės. Pateikti piešinį reikėtų elektroniniame (jpeg, bmp) variante.

Kaip reikia prižiūrėti įtempiamas lubas?
Audinys lengvai valomas su minkšta šluoste, šiltu muiluotu vandeniu. Blizgios lubos taip pat gerai valomos ir su langų, veidrodžių valikliais, nes jų sudėtyje yra spirito, kuris ant blizgių lubų nepalieka jokių dėmių.

Ar galima montuoti lubas didelėse patalpose, pvz. 70 kv. m.?
Patalpoje virš 60 kv. m. naudojamas jungiamasis profilis, kad lubos nenukartų, bet montuoti jas galima.

Ar galima daryti įtempiamas lubas sudėtingų  formų ir kaip jos dera su kitais patalpos dekoravimo elementais?
Galima išgauti bet kokią įtempiamų lubų formą ir konfigūraciją. Tai suteikia neribotas galimybes dizainerio sprendimams ir fantazijoms. Taip pat galima įtempiamas lubas kombinuoti su lubomis iš gipsokartono

Įtempiamos Lubos 8607-41195 Įtempiamų Lubų Montavimas

Itempiamos-lubos.paslaugos.net