Plytelių klijavimas vonioje kaunas 860741195  Vonios plytelių klijavimas kaune, kainos

Plyteliu klijavimas vonioje kaunas 8602-87613, plyteliu klijavimas vonioje kaunas, plyteliu klijavimas vonioje kaunas, plyteliu klijavimas vonioje kaunas
Vonios plyteliu klijavimas kaunas 8602-87613 vonios plyteliu klijavimas kaunas, vonios plyteliu klijavimas kaunas, vonios plyteliu klijavimas kaunas
Plyteliu klijavimas vonioje kaina kaunas 8602-87613, vonios plyteliu klijavimas kaina kaunas, vonios plyteliu klijavimas kaina kaunas, vonios plyteliu klijavimas kaina kaunas
Vonios plyteliu klijavimas kaina kaunas 8602-87613, vonios plyteliu klijavimas kaina kaunas, vonios plyteliu klijavimas kaina kaunas, vonios plyteliu klijavimas kaina kaunas, vonios plyteliu klijavimas kaina kaunas

Profesionalus Vonios plytelių klijavimas kaune

Kokybiškai ir tvarkingai klijuoju, kloju plyteles vonioje. Atlieku visus paruošimo darbus. Konsultuoju apie parduodamas statybines- apdailos medžiagas. Sudarau tikslia darbų sąmatą. Darbus atlieku su profesionaliais tvarkingais įrankiais. Plyteles pjaustau šlapiu būdu (be dulkių). Dirbu su LAZERIU. Patirtis apie 20 metų. Dirbu be tarpininkų.

Paslaugu kainos

-Vonios sienų plytelių klijavimas kaina (nuo 12,-) kvadratas
-Vonios grindų plytelių klojimas kaina (nuo 12,-) kvadratas
-Vonios mozaikos plytelių klijavimas kaina (nuo 30,-) kvadratas
-Plytelių klijavimas tarp BALDŲ kaina (nuo 100,-)
-Plytelių Dekoro klijavimas- Bėginis metras (nuo 10,-)
-Grindjuosčių pjaustymas ir klijavimas- Bėginis metras (nuo 5,-)
-Plytelių skylių gręžimas (frezavimas) kaina (nuo 3,)

Papildomi darbai

GIPSO KARTONO DARBAI
-Vonios uždangos montavimas, plytelių apklijavimas kaina (nuo 50,-)
-WC karkaso apsiuvimas gipsu, plytelių apklijavimas kaina nuo (nuo 50,-)
-Vamzdžių karkaso statymas apklijavimas plytelėms (nuo 25,-)

PARUOŠIMO DARBAI
-Senu plytelių nuėmimas kaina (nuo 5,-) kvadratas
-Senu dažu skutimas (nuo 5,-) kvadratas
-Vonios grindų lyginimas kaina (nuo 60,-)
-Gruntavimas kaina (1,-) kvadratas
-Betono kontakto tepimas (2,-) kvadratas
-Hidroizoliacijos įrengimas pilnas (nuo 5,-) kvadratas

Kontaktai

Kaunas
tel.860741195 
Vonios plytelių klijavimas kaune
Plytelių klijavimas vonios kaune
www.plyteliu-klijavimas.mozello.lt

Dirbu Tik Su KNAUF Medžiagomis 

-Plytelių klijai KNAUF
-Plytelių siūlių glaistą KNAUF
-Hidroizoliacija KNAUF

REKLAMA

Įtempiamos Lubos Visoje Lietuvoje
tel.8607-41195

ĮTEMPIAMOS LUBOS VISOJE LIETUVOJE
tel.8607-41195
Matinės Įtempiamos Lubos
Blizgios Įtempiamos Lubos
Satino Įtempiamos Lubos
Dviejų Lygių Įtempiamos Lubos
Daugiau Informacijos

VONIOS DIZAINO PATARIMAI

Ar jums teko spręsti dilemą, kokias plyteles rinktis vonios kambariui ir kaip jas klijuoti? Jeigu visos plytelės vienodos, sunkumų lyg ir nekyla, tačiau dažniausiai problemos prasideda tuomet, kai reikia suderinti kelių matmenų, spalvų, raštų ir kolekcijų plyteles. Iš patirties pastebėjau, jog tai yra vienas sudėtingiausių darbų naujakuriams ir darantiems vonios kambario remontą.

Išskyriau kelias pagrindines taisykles / patarimus, kurie padės sukurti harmoningą vaizdą, derinant daugiau nei dviejų skirtingų spalvų ar matmenų plyteles. Tikrai įmanoma sukurti jaukų vonios kambarį, derinant net 3 ar 4 skirtingas plytelių rūšis - tereikia laikytis tam tikrų taisyklių.

1. Vienodi matmenys, skirtingos spalvos / raštai.

Tai bene paprasčiausias plytelių derinimo būdas. Niekada neapsiriksite, pasirinkę vienodų matmenų plyteles - jos jau savaime atrodys harmoningai. Dažniausiai identiškai vienodos plytelės būna iš tos pačios kolekcijos ir sunku kažką parinkti iš kitos, nes net kelių milimetrų paklaida išklijavus visas plyteles gali atrodyti taip, lyg jas būtų klijavęs kreivarankis meistras.

Iš tikrųjų, tai nebūtina šalia klijuoti tų pačių matmenų plyteles - svarbiausia, kad jų siūlės sutaptų. Pavyzdžiui, galite derinti 20x50 cm plyteles su 10x10 cm mozaikinėmis plytelėmis. Siūlės sutaps, tad bendras vaizdas atrodys harmoningas.

Renkantis spalvas ir raštus, patarčiau derinti tas pačias geometrines formas, panašios spalvų gamos spalvas arba atvirkščiai. Konstrastuojančių spalvų plytelės taip pat atrodo gerai. Vėlgi lengviausia bus, jeigu tokiam derinimui rinksitės plyteles iš vienos kolekcijos. Suderinti visiškai skirtingas plyteles, reikia geros intuicijos.

2. Skirtingi matmenys, panašios spalvos.

Jeigu norite suderinti šešiakampes plyteles su stačiakampėmis, kvadratinėmis ir metro stiliaus plytelėmis, patarčiau naudoti panašią spalvų gamą. Saugiausias variantas rinktis juodą / baltą ir pilką spalvas. Taip pat visada tinka medžio imitacijos plytelės. Tokiu atveju svarbu suderinti proporcijas tarp spalvų ir matmenų.
Kas be ko, yra pavyzdžių, kuriuose puikiai atrodo raštuotos, kvadratinės ir šešiakampės mozaikinės plytelės (pavyzdys žemiau). Manau, jog vaizdas čia atrodo harmoningai, nes yra parinktas teisingas plytelių matmenų santykis, t.y. visos plytelės gana nedidelio formato, o taip pat geras santykis tarp baltos ir akcentinės mėlynos spalvos.
Galite fonui rinktis didelio formato neintensyvių spalvų plyteles, o akcentinėms sienoms - ryškesnes, margesnes, netgi mozaikines plyteles. Nereikėtų persistengti su margomis plytelėmis - dažniausiai užtenka jomis išklijuoti vieną sieną arba grindis, nors didesniame vonios kambaryje puikiai atrodo margos plytelės ant grindų ir vienos sienos - dažniausiai už vonios.

REKLAMA

Laminatas Kaunas
Parketlentes Kaune
tel. 8676-75137

Didelis Pasirinkimas Parduotuvėje Kaune
AKCIJOS, NUOLAIDOS, IŠPARDAVIMAS