Mūro Mišinys, Mūro mišiniai- Informacija


Quick mix mūro mišiniai savo sudėtyje turi originalų Tubag Trass priedą – tai vulkaninės kilmės uoliena,  kurios sudėtyje esantis kvarcas suteikia mišiniui hidraulines savybes, o laisvos kalkės standėjant yra surišamos į kristalinį, ypač patvarų, rūgštinei aplinkai atsparų silikatą. Šarmų išsiskyrimas yra dažniausia mūro pažeidimo priežastis. Būdingus pabalimus priekinėje mūro dalyje mūro mišinio džiūvimo metu sukelia vandens perduodamas kalcio hidroksidas (esantis visuose cementuose). Naudojant trasinius Tubag mišinius, sumažėja šios reakcijos pasireiškimo rizika.

Platus Quick mix mūro mišinių pasirinkimas, atsižvelgiant į įvairioms ekstremalioms sąlygoms pritaikytas receptūras, suteikia galimybę mūryti visų tipų plytas.

VK PLUS T

 
Mūro mišinys, Mūro mišiniai, Mūro mišinys, Mūro mišiniai, Mūro mišinys, Mūro miūiniai
Quick mix mūro mišinys VK Plus T

> 10 % plytos įgeriamumas

Ypač stipriai įgeriančioms (daugiau kaip 10 %) klinkerio, rankiniu būdu suformuotoms, kalkių ir smėlio plytoms mūryti.

Mūrijant įprastiniu mišiniu, plyta gali tuojau pat įgerti vandenį, siūlė bus trapi, dėl to gali kilti statinio griuvimo pavojus, o per visą mūrą sunksis vanduo.

Dėl specialios sudėties mišinys VK Plus T gerai sukimba su plyta, yra atsparus smarkiam lietui, neišdžiūna per greitai, todėl siūlė neatšoka nuo plytos net be išankstinio plytos suvilgymo.

Išeiga: standartinės formos plytoms apie 43-53 kg/kv.m.
Frakcija: 0-4 mm.
                                             Apdirbimo laikas: iki 2 valandų.

 

Quick mix mūro mišinys VM 01 T

 
muro mišinys
Quick mix mūro mišinys VM 01 T

3-8 % plytos įgeriamumas

Vidutiniškai įgeriančioms (3-8 %) klinkerio ir apdailos plytoms mūryti.

Mūrijant įprastiniu mišiniu, plyta po truputį sugeria mišinio vandenį ir siūlė tampa neatspari atmosferos krituliams.

Mišinys VM 01 T pasižymi įpatingu gebėjimu mišinio brendimo metu sulaikytu mišinio vandenį ir taip užtikrinti lengvą apdirbimą bei ilgaamžę siūlę.

Išeiga: standartinės formos plytoms apie 43-53 kg/kv.m.
Frakcija: 0-4 mm.
Apdirbimo laikas: iki 2 valandų.Spalvotas mūro mišinys WEBER

 
Mūro mišinys weber, Mūro mišiniai weber
    Mišinyje naudojamas specialus priedas, mažinantis vandens poreikį ruošiant skiedinį. Dėl šio priedo mišinys sausesnis, purios, drėgnos žemės konsistencijos, todėl netepa apdailos plytų, su juo paprasta dirbti, tinka mažo įgeriamumo, pvz., klinkerio, plytoms mūryti.
    Mišinyje taip pat naudojamas priedas, skirtas susirišusio mišinio šalčio atsparumui didinti, dėl to mišinys yra ilgaamžis.
    Mišinai weber M100/600 arba weber.vetonit ML 5 pralaidūs garams. Jų gamyboje naudojami neorganiniai, neblunkantys pigmentai, todėl ilgainiui siūlės nekeičia spalvos.

NAUDOJIMO SRITYS

Įvairių spalvų cementinis mūro mišinys weber M100/600 arba weber.vetonit ML 5 skirti: keraminėms, klinkerio, sukepusios keramikos ir silikatinėms plytoms, natūralaus akmens bei keramzitbetonio ir betono blokeliams mūryti viduje ir išorėje. Tinka pastatams iš plytų remontuoti. Taip pat židinių ir kaminų mūrijimui išorėje. Spalvotas mišinys naudojamas tuomet, kai reikia suderinti mišinio ir plytos spalvą.
SAVYBĖS

Mišinyje naudojamas specialus priedas, mažinantis vandens poreikį ruošiant skiedinį. Dėl šio priedo mišinys sausesnis, purios, drėgnos žemės konsistencijos, todėl netepa apdailos plytų, su juo paprasta dirbti, tinka mažo įgeriamumo, pvz., klinkerio, plytoms mūryti.

Mišinyje taip pat naudojamas priedas, skirtas susirišusio mišinio šalčio atsparumui didinti, dėl to mišinys yra ilgaamžis. Sukietėjusiame skiedinyje susidaro oro poros, kuriose šąlantis ledas gali plėstis neardydamas mūro struktūros. Spalvoti mūro mišiniai weber.vetonit ML 5 siūlomi net 11 spalvų, todėl jie patenkins ir išrankiausią klientą. Lietuvoje gaminami keturių poluliariausių spalvų mūro mišiniai weber M100/600 LT, 149 LT, 52 LT, 152 LT, kurių sudėtyje papildomai yra naudojami traso priedai, iki minimumo mažinantys baltų druskų dėmių atsiradimą mūro siūlėje.

Mišinai weber M100/600 arba weber.vetonit ML 5 pralaidūs garams. Jų gamyboje naudojami neorganiniai, neblunkantys pigmentai, todėl ilgainiui siūlės nekeičia spalvos. Stipris gniuždant 5 MPa. 25 kg maišai patogūs nedideliems mūro darbams, o didesniuose objektuose naudinga pasirinkti 1000 kg maišus.
PAVIRŠIUS BEI PAGRINDO PARUOŠIMAS

Pagrindas turi būti tvirtas, stabilus, lygus, neįšalęs, o konstrukcija turi būti apsaugota nuo tiesioginių kritulių ir drėgmės.
MIŠINIO PARUOŠIMAS

Į 3-3,5 l (weber.vetonit ML 5 ) arba į 2,5-3,25 l (weber M100/600 LT) švaraus vandens pilama 25 kg mišinio ir gaunama 13-14 l skiedinio. Siekiant išvengti spalvotų mišinių atspalvių pasikeitimo, maišant reikia labai atidžiai dozuoti vandens kiekį. Mišinio masė kruopščiai išmaišoma rankiniu būdu mentele, kastuvu, elektriniu maišytuvu arba betono maišyklėje. Naudodami pastarąją, mišinį maišykite 4-8 min. Paruoštas skieinys turi būti sunaudotas per 3 val., spalvotas – per 2 val.

Pastaba: Į mūro mišinį draudžiama dėti papildomus priedus (pvz. prieššaltinis ir pan. priedai).
MŪRIJIMAS

Prieš pradedant darbus, darbo metu bei kelios dienos po to, mūrą ir darbo vietą būtina apsaugoti nuo neigiamų gamtos veiksnių. Mūrijant nepatartina naudoti labai drėgnų, arba labai sausų ir įkaitusių medžiagų. Negalima judinti mūro po to, kai jis jau sukibo. Laikinai stabdant darbus, reikėtų palikti laiptuotą sienos mūrą. Šviežią mūrą reikėtų apsaugoti nuo tiesioginio lietaus ir kitokios drėgmės. Karštomis ir sausomis dienomis mūrą reikia saugoti nuo staigaus perdžiūvimo. Aptaškytas sienas galima nuvalyti, jei mišinys dar nesustingo.
SIŪLIŲ RIEVĖJIMAS

Matomos dekoratyvinių konstrukcijų siūlės paprastai rievimos mūrijimo metu. Rievima tada, kai mišinys šiek tiek pradžiūna ir jam galima suteikti lygų, glotnų paviršių. Rievima plieniniais, mediniais, plastikiniais rievikliais arba plastikiniais vamzdeliais. Metaliniu rievikliu į paviršių galima išspausti smulkias mišinio daleles, kurios sudaro tankų, glotnų paviršių. Išorėje veikiant drėgmei ir šalčiui šis sluoksnis gali pradėti trupėti arba pakeisti šviesių skiedinių atspalvį. Priklausomai nuo darbų vykdymo būdo ir sąlygų, mūro mišinio spalva gali nežymiai skirtis, lyginant su pateikta spalvininke. Tai nėra gaminio trūkumas. Rekomenduojame mūryti atskirą paviršiaus dalį mišiniu iš tos pačios gamybos serijos (tos pačios gamybos datos), esant tokioms pat sąlygoms ir tuo pačiu būdu.
ORO SĄLYGOS DARBO METU

Darbo metu bei 3 paras po to pagrindo, mišinio ir plytų bei oro temperatūra turi būti nuo +5 °C iki +30 °C.
PASTABA

Darbus reikia atlikti pagal bendrai taikomas statybos taisykles ir laikantis darbų saugos bei higienos taisyklių. Pirmiau pateikti nurodymai dėl darbų atlikimo ir gaminio naudojimo sąlygos neatleidžia vykdytojo nuo pareigos turėti reikiamą pasirengimą ir profesinės patirties.

Naudotus įrankius ir indus baigus darbą reikia nedelsiant išplauti vandeniu. Visus teršalus nuo statybinių elementų ir drabužių reikia nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu 


Mūro mišinys weber Vetonit 155 LT pilka, M100/600, 25 kg

Skirta: keraminėms, klinkerio, sukepusios keramikos ir silikatinėms plytoms, natūralaus akmens bei keramzitbetonio ir betono blokeliams mūryti viduje ir išorėje. Tinka pastatams iš plytų remontuoti.
Taip pat židinių ir kaminų mūrijimui išorėje.
Spalvotas mišinys naudojamas tuomet, kai reikia suderinti mišinio ir plytos spalvą.
Spalva: 155 LT pilkaMūro mišinys KREISEL Pozmur-KL šviesiai pilkas

 

 Mūro mišinys KREISEL Pozmur-KL šviesiai pilkas

Skirtas klinkerio apdailos plytelių mūrijimui. Nereikalngas papildomas siūlių apdorojimas. Tinka vidaus ir išorės darbams. Leidžia gauti vienodą tarpų spalvą.
Parduodamas 5 spalvų. Sumaišytas su vandeniu tampa vientisa, tirštos konsistencijos elastinga mase. Sukietėjęs yra atsparus vandeniui ir šalčiui. Efektyviai sumažina druskų migraciją mūro paviršiumi.
Pakuotė: 25 kg 


Atlas ZM-GRAFIT-037, 25 kg, juodas klinkerio mūro mišinys

 
Atlas ZM-GRAFIT-037, 25 kg, juodas klinkerio mūro mišinys

Mūro skiedinys su mineralais:
 - klinkeriui mūryti ir siūlėms užpildyti
 - storoms siūlėms užpildyti
Savybės:
 - ypač atsparus spalvos pakitimams
 - laidus garams
 - grafito (juoda) spalva
Pagrindiniai parametrai:
 - sluoksnio storis: 6–40 mm
 - sąnaudos: 34 kg/m2, kai mūro storis 1/2 plytos
 - atsparumas gniuždymui: M5


Mūro mišinys SAKRET GMS akyto betono ir silikatiniams blokeliams


 Mūro mišinys SAKRET GMS akyto betono ir silikatiniams blokeliams
 Cementinis.
- Visų tipų vidaus ir išorės sienų plonasluoksniam mūrijimui (klijavimui) iš tikslių akyto betono (dujų silikato) ir tikslių silikato blokelių.
- Tinka porų užglaistymui.
- Vidaus ir išorės darbams.
- Baltos arba pilkos spalvos.
- Stiprumo klasė M10 (EN 998-2).

Panaudojimas
Blokeliai turi būti neįmirkę ir švarūs.
Pagrindas turi būti tvirtas, stabilus ir švarus. Netvirtos, atsilupančios paviršiaus dalys, taip pat dulkės, purvas, tepalo, senų dažų likučiai ir kiti, sukibimą su pagrindu mažinantys nešvarumai, turi būti pašalinti.
Sausąjį mišinį supilti į indą su švariu vėsiu vandeniu ir išmaišyti iki susidarys vienalytė, be sušokusių mišinio gabalėlių masė. Po 5 minučių dar kartą permaišyti.
Paruoštą skiedinį ant blokų paviršiaus tepti specialiais dantytais įrankiais.

Įpakavimas
Maišai po 25 kg. Ant padėklo 48 maišai (1200 kg).

Techniniai duomenys
Išeiga: ~ 21 l iš 25 kg sauso mišinio.
Darbo ir pagrindo temperatūra:  nuo +5°C iki +25°C.

Apdailos medžiagos, Statybos medžiagos, Statybinės medžiagos, Šiltinimo medžiagos www.statybu.paslaugos.net


Vidaus Apdaila Kaunas

Plytelių klijavimas kaunas 8602-87613
Vidaus apdailos darbai kaune
Langų apdaila, Gipskartonio montavimas,
Dailylenčių kalimas, Pertvarų montavimas,
Laminato- Parketlenčių klojimas
www.paslaugos.net 

 Įtempiamos Lubos 8607-41195

Įtempiamos Lubos Visoje Lietuvoje 
-Matinės Įtempiamos Lubos
-Satino Įtempiamos Lubos
-Blizgios Įtempiamos Lubos
-Natūralaus audinio DESCOR Įtempiamos Lubos
www.itempiamos-lubos.paslaugos.net 

Reklama

Rankų darbo papuošalai 8676-75137
Apyrankės, Auskarai, Kaklo papuošalai,
Perlu vėriniai, Rožančiai
GAMYBA, PARDAVIMAS, UŽSAKYMAI
Vėrinių Taisymas- Pervėrimas 
www.papuosalai.paslaugos.net

Informacija- Statybinės Medžiagos, Apdailos Medžiagos
www.statybu.paslaugos.net 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas