Kodėl nukrito plytelės vonios kambaryje


Plytelių klijavimo pagrindas yra klijai. Naudojant prastus ir pigius klijus plytelių sukibimas su pagrindu nėra stabilus. Kad būtu geras sukibimas reikia naudoti kokybiškus elastingus klijus, kurie yra atsparus vibracijai. Klijai turi būti nepasibaigusia garantija, tas ir yra labai svarbu. Kitas plytelių sukibimo poveikis yra pats pagrindas ant kurio klijuojamos plyteles. Kad neatšoktu nuo pagrindo plytelė  su visai klijais reikia tinkamai paruošti pagrindą. Dauguma žmonių norėdami sutaupyti pagrindą bando pasiruošti patys. Tai ir prasideda klaidos.
1. Blogai nuvalomas pagrindas (lieka dažai, riebalai ir t.t.).
2. Blogai gruntuoja sienas taupydami gruntą, netinkama gruntą.
3. Naudoja nekokybiška betono kontaktą, blogai ji paruošia (blogai išmaišo, kvarcinis smėliukas lieka ant dugno).
4. Hidroizoliacija nekokybiška, užtepta viena tik karta (būtina du kartai)
5. Sumontuoja netinkamas gipso plokštes (pilkas neatsparias drėgmei).

Pagrindinės klaidos po kuriu nukrenta plytelės. Dar pasitaiko kaip vonia būna  kaip vonia nestabiliai pastatyta, judanti vonia išjudina plyteles.

Norint kad plytelės gerai laikytu- pirmiausiai pasirinkit geros kokybės medžiagas, pasirinkit viena gamintoja (nerekomenduojama vieno gamintojo klijai, kito gamintojo hidroizoliacija). Tinkamai pasiruoškite pagrindus. Gipso plokštes naudokite tik atsparias drėgmei, tinkamai ir lygiai jas sumontuokite. Gipso konstrukcijos ant kuriu klijuosite plyteles irgi turi būti sumontuotos pagal instrukcijas. (negali vibruoti, nebūti banguotos kad reikėtu jas lyginti su klijais.

Svarbu yra ir plytelių klijų išmaišymas, vandens kiekis. Plyteles nukrenta ir tada jei užtepus klijus palaikoma per ilgai. Ant klijų užsideda plėvelė, ir blogai priklijuosite plytele.

Plytelių klijavimas ant senu plytelių- primena apsurdo spektaklį, nors technologijos leidžia klijuoti plyteles ant įvairiu paviršių, garantuoja gera sukibimą, tik klausimas ar senos plyteles atlaikys tokia apkrova niekas nekelia. Paprastai plytelių klijų svoris į kvadratini metrą siekia apie 5 kilogramus, plius dar plytelių svoris. Tai apgalvokite patys.

Plytelių klijavimas ant medinių grindų tai galutinis apsurdo taškas. Kartais net stebina, kaip profesionalus meistrai, daro profesionalu apsurda. Ant medinio sienų pagrindo kaip OSB plokštė plyteles klijuoti galima, tik kartu su klijais reikia naudoti lipalą. (OSB plokštė turi būti gerai pritvirtinta. Su plytelių klijais ir lipalų  galima klijuoti ir palangės (virtuvės palanges klijuoja daugiausia vyresni žmonės). Kad neskiltu plytelė ant palangės negali būti palangė iš 2 lentų. (dviejų daliu palangė būna  senu statybų  namuose. Tuokiu atveju reikia uždėti ištisa OSB plokštę),

Grindų plytelių klojimas. Paruošimo darbai mažai skiriasi nuo sienų paruošimo. Nors klijuoti plyteles geriausia ant nuvalyto pagrindo (nuimtu plytelių, nuskustu dažu ir t.t.) Pats plyteles klijuoju nuo tada kaip buvo klijuojama su cementu ir lipalu. Visas technologijas gerai žinau, bet kartais naujovių atsisakau, pasirenku senesni ir patikimesni būda..

Siūlių glaistą irgi reikia naudoti kokybiška, su tinkama garantija. Kitu atveju siūlės gausis šiurkščios, po kurio laiko atsiras įtrūkimai, gali ir išbyrėti.

REKOMENDUOJAMA PLYTELIŲ KLIJAVIMUI NAUDOTI KNAUF PRODUKCIJA.


Vidaus Apdaila Kaunas

Plytelių klijavimas kaunas 8602-87613
Vidaus apdailos darbai kaune
Langų apdaila, Gipskartonio montavimas,
Dailylenčių kalimas, Pertvarų montavimas,
Laminato- Parketlenčių klojimas
www.paslaugos.net

 Įtempiamos Lubos 8607-41195

Įtempiamos Lubos Visoje Lietuvoje 
-Matinės Įtempiamos Lubos
-Satino Įtempiamos Lubos
-Blizgios Įtempiamos Lubos
-Natūralaus audinio DESCOR Įtempiamos Lubos
www.itempiamos-lubos.paslaugos.net

Reklama

Rankų darbo papuošalai 8676-75137
Apyrankės, Auskarai, Kaklo papuošalai,
Perlu vėriniai, Rožančiai
GAMYBA, PARDAVIMAS, UŽSAKYMAI
Vėrinių Taisymas- Pervėrimas
www.papuosalai.paslaugos.net

Informacija- Statybinės Medžiagos, Apdailos Medžiagos
www.statybu.paslaugos.net

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas