HPL plokštės vidaus sienų apdailai

 

Ši medžiaga gaminama aukštu slėgiu aukštoje temperatūroje presuojant specialiomis medžiagomis suvilgytą popierių (daug jo sluoksnių). Taip išgaunama itin stabili ir patvari plokštė, kuri nebijo cheminio ir mechaninio poveikio. Kur dažniausiai ji naudojama? Dėl savo atsparumo ji turi daugybę panaudojimo būdų, populiariausi- baldų gamyboje ir lauko fasadų apdailoje. Taip pat aukšto slėgio laminatais (2mm, 1mm, 0,8mm storio HPL) laminuojamos medžio drožlių plokštės (MDP) ir medžio dulkių plokštės (MDF). Taip pat laminato plokštės gali būti klijuojamos prie sienos ar kito stabilaus paviršiaus (jis gali būti ir šiek tiek lenktas).
Austrų gamintojas FunderMax visuomet siekia sujungti unikalias idėjas ir kokybiškas medžiagas. Kompanija atidžiai nagrinėja į rinką ir siekia sukurti tai, ko trūksta. FunderMax galima vadinti dizaino laboratorija, kurios pagrindinė stiprybė -Compact HPL gamyba. Visos medžiagos gaminamos remiantis tvarumo principu, dekorai kuriami atsižvelgiant į naujausias tendencijas, o kokybė ir dėmesys detalėms lydi kiekvieną gamybos procesą.
Dėl to galime pasiūlyti iki B-s2, d0 degumo klasės, braižymuisi, temperatūrai bei cheminėms medžiagoms atsparų, neteršiantį ir kontaktui su maistu tinkamą produktą.

Betonas ar akmuo, medis, nerūdijantis plienas, ar ryškios neoninės spalvos- viskas įmanoma. Fundermax gamybos technologija leidžia sukurti ypač tikrovišką pvz. ąžuolo, betono, odos dekorą, kuris užtikrina visapusišką saugumą nuo vandalizmo, yra saugus kontaktui su maistu bei atitinka aukštus atsparumo ugniai reikalavimus. Taip pat compact plokštė yra unikali tuo, kad jos šerdis per visą tūrį yra vienspalvė- juoda, arba balta. Tai reiškia, kad briaunos visuomet bus tiek pat atsparios ir dekoratyvios kaip ir paviršius.

Spalvų paletėje turime virš 300 spalvų ir dekorų, arba galime pasiūlyti individualų raštą, piešinį, arba nuotrauką.

Reikiamam efektui išgauti naudojami įvairūs paviršių blizgumai bei grublėtumai

HPL plačiai naudojamas virtuvinių stalviršių gamybai, nes yra itin atsparus pažeidimams, yra nepavojingas sveikatai. Dėl lengvos priežiūros HPL labai tinka pertvaroms ir sienų paviršiams, o dėl antibakterinių savybių juo dengiamos plokštumos, ant kurių gaminamas maistas, kuriuos reikia dažnai valyti/ dezinfekuoti.
Kompaktinė HPL plokštė pagal poreikį gali būti nuo 1mm storio iki 20mm: sienų apdailai dažniausiai siūloma 6-8mm storio plokštė, grindims-15mm, luboms-6mm, stalviršiams 10mm…viskas priklauso nuo naudojimo paskirties ir patalpoje esančių konstrukcijų. Bet kuriuo atveju pravartu pasitarti su profesionalu ir techninius rūpesčius patikėti gamintojo atstovams!

Sienų apdaila naudojant nestandartinį sudalinimą: plokštės supjautos skirtingais dydžiais ir sumontuotos pasvirai

Kur dar kompaktinė HPL plokštė gali būti naudojama?

Spa, baseinuose, sporto klubuose:
Fundermax HPL kompaktinės plokštės nebijo drėgmės ir cheminių valymo priemonių. Plokštes galima naudoti dušinių pertvaroms, procedūrinėse, ten, kur vanduo, garai ir nuolatinis valymas yra kasdienybė

Persirengimo, WC, dušinių kabinos- nebijo drėgmės ir valymo agresyviomis cheminėmis priemonėmis

Ligoninėse, laboratorijose:
Tam yra net speciali gaminių linija- Max Reisistnce². Ši plokštė yra ypač atspari agresyvioms cheminėms medžiagoms (pvz. Azoto, druskos rūgščiai, tirpikliams), yra neporėta, taigi ją galima dezinfekuoti ir pasiekti sterilią aplinką, pavyzdžiui operacinėse.

Darželiuose, mokyklose
Plona ir tvirta medžiaga puikiai tinka netikėtų formų vaikiškų vidaus ir lauko baldų gamybai:

Taip pat compact idealiai tinka ne tik siekant palaikyti higienišką aplinką, bet ir saugant sienas nuo vaikiškų ekspermentų: dažai ir flomasteriai nesunkiai nuvalomi, o plastelinas nepaliks riebių dėmių. Plokštės su blizgiu paviršiumi yra tinkamos rašymui su specialiu markeriu (whiteboard marker). Fundermax net išleido specialų laminatą, prie kurio limpa magnetukai

FunderMax yra visiškai saugus naudoti ir darželiuose

Parduotuvėse, stotyse
Didžiausio pravaikštumo zonose geriausiai atsiskleidžia medžiagos patvarumas: FunderMax didžiuojasi, kad kompaktinė HPL plokštė yra naudojama metro stotyse, sandėlių grindims ar didžiuosiuose prekybos centruose. Esant poreikiui galima rinktis gaminius su papildoma anti-graffiti apsauga, kuri pavyzdžiui požeminėse perėjose gali tapti išsigelbėjimu nuo vandalizmo.


Ekonominė pusė
Statybose ar renovacijoje visiem visko reikia kuo greičiau, o dar geriau „vakar“. Ir dar kad nereikėtų vėl remontuoti, ar išlaidauti prižiūrint. Dėl paprasto montavimo ir ilgaamžiškumo drąsiai teigiame, kad FunderMax kompaktinė HPL plokštė yra protinga investicija. Plokštės pvz. sienoms yra montuojamos ant aliuminio karkaso paslepiant visus nelygumus (galima ir klijuoti), formatas siekia 1854x4100mm, taigi patalpas galima greitai aprengti spalvingu „rūbu“ iš karto tinkamu eksploatuoti. Taip pat ypatingas atsparumas aplinkos poveikiui užtikrina, kad tokie intensyviai naudojami baldai kaip recepcijos ar ofiso stalas, baras, ar siauro viešbučio praėjimo sienos atrodys taip pat puikiai po dešimties metų kaip ir pirmąją įrengimo dieną. 


Vidaus Apdaila Kaunas

Plytelių klijavimas kaunas 8602-87613
Vidaus apdailos darbai kaune
Langų apdaila, Gipskartonio montavimas,
Dailylenčių kalimas, Pertvarų montavimas,
Laminato- Parketlenčių klojimas
www.paslaugos.net

 Įtempiamos Lubos 8607-41195

Įtempiamos Lubos Visoje Lietuvoje 
-Matinės Įtempiamos Lubos
-Satino Įtempiamos Lubos
-Blizgios Įtempiamos Lubos
-Natūralaus audinio DESCOR Įtempiamos Lubos
www.itempiamos-lubos.paslaugos.net

Reklama

Rankų darbo papuošalai 8676-75137
Apyrankės, Auskarai, Kaklo papuošalai,
Perlu vėriniai, Rožančiai
GAMYBA, PARDAVIMAS, UŽSAKYMAI
Vėrinių Taisymas- Pervėrimas
www.papuosalai.paslaugos.net

Informacija- Statybinės Medžiagos, Apdailos Medžiagos
www.statybu.paslaugos.net

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas