Mūsų Partneriai
Laminatas, Parketlentės Kaunas 8676-75137 Grindų Laminatas
www.laminatas-parketlentes.paslaugos.net
Parduodamas aukštos kokybes Parketlentes, Laminatas kaune
-SWISS KRONO LAMINATAS
-KRONOPOL LAMINATAS
8676-75137
-KRONO ORIGINAL PARKETLENTES
-BARLINEK PARKETLENTES
8676-75137
Ir kitu gamintojų
-Quick Step kolekcija
-Classen kolekcija
-Dr. Schutz kolekcija
-Vox kolekcija
-Wakol kolekcija
DIDELIS PASIRINKIMAS PARDUOTUVĖJE KAUNE
Akcijos, Nuolaidos, Išpardavimas
8676-75137
-Laminatas dregnoms patalpoms -Laminatas atsparus vandeniui
-Laminatas su grioveliu
-Laminatas virtuvei
-Laminatas vonios kambariui
8676-75137
-32 klases laminatas kaunas
-33 klases laminatas kaune
8676-75137
-Parketlentes sildomoms grindims
-Parketlentes eglute
-Parketlentes virtuvei
-Kietmedzio parketlentes
8676-75137
-Azuolo parketlentes kaunas
-Uosio parketlentes kaune
-Buko parketlentes kaunas
8676-75137
-Sukuotos parketlentes kaunas
-Lakuotos parketlentes kaune
-Dvieju juostu parketlentes kaunas
-Triju juostu parketlentes kaune
8676-75137
Laminuotos grindys svetainei, laminuotos grindys miegamajam, laminuotos grindys virtuvėje
REKLAMA
Įtempiamos Lubos tel.8607-41195
Įtempiamos Lubos Visoje Lietuvoje
-Matinės Įtempiamos Lubos
-Satino Įtempiamos Lubos
-Blizgios Įtempiamos Lubos
-Dviejų Lygiu Įtempiamos Lubos
-Foto Spauda Įtempiamos Lubos
-Žvaigždėtas Dangus Įtempiamos Lubos
Natūralaus audinio DESCOR Įtempiamos Lubos
tel. 8607-41195
Daugiau Informacijos
Laminatas
Laminatas – daugeliu atvejų yra pigesnė alternatyva natūralioms medinėms grindims. Šiuolaikinių technologijų dėka laminatas eile savybių ne tik prilygsta, bet ir lenkia natūralaus medžio grindis. Laminuotos grindys atsparios dėvėjimui, jų nereikia perlakuoti, o nukritęs kietesnis daiktas nepalieka įmušimų. Jeigu Jums svarbios būtent šios savybės, laminuotos grindys – tinkamas pasirinkimas...Sandara
Standartinę laminato lentą sudaro mažiausiai trys sluoksniai. Pirmasis sluoksnis – tas, kurį matome ir kuriuo vaikštome. Jis nėra vientisas, o supresuotas iš kelių. Vienas iš jų – derva apdorota celiuliozė su piešiniu, o jį nuo nusidėvėjimo, chemikalų, šviesos ir temperatūros poveikio saugo kitas permatomos dervos apsauginis sluoksnis. Bendras jų storis svyruoja nuo 0,2 iki 0,9 mm. Vidurinis sluoksnis – medžio plaušo plokštė. Sluoksnio storis 6–10 mm. Medžio plaušo plokštė gali būti skirtingo tankio. Tankesnė yra tvirtesnė. Galima teigti, kad sunkesnis laminatas yra kokybiškesnis. Šiame sluoksnyje išfrezuojami ir laminato lentas tarpusavyje surakinantys užraktai. Apatinis sluoksnis stabilizuoja visą gaminį. Medžio plaušo plokštė, veikiama drėgmės ir temperatūros, keičia matmenis. Apatinis sluoksnis mažina šių kitimų įtaką ir išlaiko laminato lentos formą stabilia. Šis sluoksnis gaminamas iš impregnuoto popieriaus, faneros plastiko ar kitų medžiagų. Jo storis 0,1–0,2 mm. Visi sluoksniai tarpusavyje supresuoti. Laminatas gaminamas 5, 6, 7, 8, 9, 10 arba 12 mm storioAtsparumo klasės
Nors pagal atsparumą dėvėjimui laminatas skirstomas į buitinį – 21, 22 ir 23 atsparumo klasės, bei skirtą visuomeninėms patalpoms – 31, 32, 33 ir 34 atsparumo klasės, bet prekybos vietose dažniausiai rasime tik pastarosios klasifikacijos gaminius. To priežastis – naujos technologijos leidžia pagaminti vis kokybiškesnį laminatą ir pigiausio žemiausios atsparumo klasės laminato poreikis nyksta.
Raštai
Ne kiekvienas atskirs, ar patalpoje paklotas tikras medis, ar jį imituojantis laminatas. Kokybiškų raštų pasirinkimas neapsiriboja vien tik medžio imitavimu – galima rasti plytelių, akmens, audinį ar betoną imituojančių raštų. O ir raštas raštui nelygu. Aukštesnės klasės ir kainos laminato raštas atkartoja kiekvieną medžio lentos griovelį ar šakelę taip, kad juos galima užčiuopti. Naujausios technologijos sukuria trimatį (gilų) vaizdą. Medžio rievių natūralumo pojūtį sustiprina matinių ir blizgančių paviršių derinimas. Be abejo, šie efektai brangina gaminį, bet vidutiniškai laminatas gerokai pigesnis už natūralų medį. Pirmiausia dėl to, kad didžiąją laminato lentos dalį sudaro presuotos medienos dulkės, gaminamos nenaudojant kokybiškos medienos. Norint pagaminti egzotinės medienos išvaizdos laminuotas grindis, nereikalingas medienos transportavimas per pusę pasaulio. Tiks vietinė žaliava, o įspaustas egzotinio medžio piešinys nesiskirs nuo tikrojo. Tikrų tokių medžio lentų kaina būtų kosminė.
Paklotas po laminatu
Paklotas po laminatu būtinas visada. Jis kompensuoja paviršiaus nelygumus, dalinai izoliuoja garsą ir sulaiko nuo pagrindo sklindantį šaltį ir drėgmę. Pakloto storis gali būti nuo 1 iki 6 mm ar net ir daugiau. Jų techninės charakteristikos ir kaina labai skiriasi. Geriausi iš jų, kainuojantys keliolika litų – geras garso ir drėgmės izoliatorius, patys pigiausi dažniausiai savo savybes praranda nesulaukę nė metų. Tada arba kaimynai skundžiasi dėl nuolatinio kaukšėjimo virš galvos arba neaišku, ko imtis dėl grindų išsikraipymo. Jeigu pasirinkote paklotą, kuris nėra ir hidroizoliatorius, po juo būtina pakloti drėgmę izoliuojančią plėvelę. Ji neleidžia iš pagrindo kylančiai drėgmei susigerti į laminatą. Nemanykite, kad drėgmę išskiria tik naujai įrengtas pagrindas. Drėgmė atsiranda ir senos statybos pastatuose. Hidroizoliacijos nereikia ant medinių ar medžio plokštės pagrindo.
Jeigu sumanėt įsirengti šildomas grindis, geras, bet tam nepritaikytas paklotas po laminatu gali tapti priešu. Šiuo atveju ypatingai svarbus pakloto šiluminis laidumasĮrengimas
Laminatas – greitai klojama grindų danga. Nuolat tobulinami užraktai vis lengvina šį procesą. Naujausios kartos jungtys, leidžia jungti po vieną lentą eilėje, kai tuo tarpu ankstesnieji leisdavo surakinti tik visą eilę iš karto. Nepriklausomai nuo užrakto šį darbą gali atlikti ir vienas žmogus.
Paprastai laminatas pradedamas kloti nuo patalpos kampo. Klojimo kryptį galite rinktis pagal norimą matyti rašto kryptį. Dažnai gamintojai rekomenduoja kloti laminato panelius išilgai pagrindinio šviesos šaltinio. Taip mažiau pastebimos sujungimo siūlės. Klojant svarbu palikti tarpus tarp laminato ir sienų bei visų pasitaikančių kliūčių (vamzdžių, kolonų). Jeigu patalpos didelės, reikia palikti siūles išsiplėtimui kompensuoti. Paprastai tam tikslui naudojami jungiamieji paguldytos H raidės formos profiliaiDvisluoksnės ir trisluoksnės parketlentės. Medžio masyvo parketas
Jei renkatės natūralaus medžio grindis, neišvengiamas klausimas – kokias? Gamintojai siūlo šimtus ar net tūkstančius įvairiausių medinių grindų variantų. Jie skiriasi konstrukcija, medžio rūšimi, grindinės lentos dydžiu, paviršiaus padengimu, jo apdirbimu ir kaina. Tikimės, kad mūsų pastebėjimai padės pasirinkti Jūsų poreikį atitinkantį gaminį.
Mūsų šalyje pamėgtos keleto konstrukcinių tipų medinės grindys: trisluoksnės ar dvisluoksnės parketlentės, medžio masyvo lentos ir mozaikinis parketas. Europiečiai vienodai dažnai renkasi dvisluoksnes ir trisluoksnes parketlentes, o lietuviai labiausiai mėgsta trisluoksnę ąžuolo parketlentę. Pastaruoju metu, padidėjus pasiūlai, vis dažniau kelią į kliento namus randa ir dvisluoksnės parketlentės.
Dvisluoksnės parketlentės
Kuo skiriasi ir kuo panašios dvisluoksnės ir trisluoksnės parketlentės?
Dvisluoksnę parketlentę sudaro 2 sluoksniai:
- viršutinis – kietmedžio lukštas,
- apatinis – daugiasluoksnė beržo fanera.
Viršutinis sluoksnis gaminamas iš kietų lapuočių medžių rūšių. Tai sluoksnis, kurį mes matome ir juo vaikštome. Jis dėvisi, braižosi, užsiteršia, todėl anksčiau ar vėliau jį reikės atnaujinti. Viršutinio sluoksnio sustiprinimui parketlentes lakuojame arba tepama alyva. Viršutinio sluoksnio storis – nuo 2,5 iki 6,0 ar daugiau milimetrų. Storesnis sluoksnis leidžia daugiau kartų atnaujinti grindis.
Apatinis sluoksnis dažniausiai gaminamas iš keleto beržo faneros lakštų, tad pavadinimas „dvisluoksnė“ parketlentė, tik iš dalies teisingas. Beržo medienos lakštai sudedami vienas ant kito taip, kad nesutaptų medžio augimo kryptis. Tai svarbu, nes mediena nuo drėgmės ir temperatūros pokyčių plečiasi kiekviena kryptimi skirtingai. Mažiausias kitimas yra išilgai medžio rievių, didesnis – radialine kryptimi. Taip sudėti lakštai kompensuoja vienas kito matmenų kitimą, todėl aplinkos poveikis faneros matmenims itin mažas.
Dvisluoksnės parketlentės gaminamos tik su „įlaidas ir išdroža“ sujungimu. Parketlentės su tokiu sujungimu turi būti klijuojamos prie pagrindo ir negali būti klojamos plaukiojančiu būdu ant pakloto. Todėl visos dvisluoksnės parketlentės yra klijuojamos.
Jeigu nusprendėte įrengti šildomas grindis, būtina atkreipti dėmesį į
reikalavimus parketlentei: tinka tik ta parketlentė, kurią gamintojas
nurodė kaip tinkamą šildomoms grindims, parketlentė turi būti
klijuojama, o ne tiesiama ant pakloto (išskyrus retas gamintojo
nurodytas išimtis). Dvisluoksnė parketlentė labiau tinka šildomoms
grindims nei trisluoksnė.
Trisluoksnės parketlentės
Trisluoksnes parketlentes, kaip galima nuspėti iš pavadinimo, sudaro 3 sluoksniai:
- viršutinis – kietmedžio lukštas,
- vidurinis – tangentinio pjovimo (statmenos rievės) spygliuočių medienos tąšeliai,
- apatinis – spygliuočio medienos lukštas.
Šio tipo grindinės lentos gali būti sujungiamos dvejopai: sujungimu „įlaidas ir išdroža“ arba viena iš daugelio laminuotose grindyse sutinkamų „klikų“ modifikacijų.
Parketlentės su „klik“ sujungimu dedamos ant pagrindo plaukiojančiu būdu su paklotu. Toks klojimo būdas yra paprastesnis ir greitesnis už klijavimą. Ko gero, tai ir nulemia didesnį trisluoksnės parketlentės populiarumą Lietuvoje.
Prieš įsigydami parketą klientai dažnai nerimauja, kad parketlentes
bus sunku prižiūrėti, nes medis yra lepus įvairiems aplinkos veiksniams.
Grindinės lentos
Neužmirštos ir grindinės lentos. Pakito paties pavadinimo taikymas: anksčiau, esant skurdžiam asortimentui, grindinės lentos apibrėžimas buvo visiems vienareikšmiškai suprantamas. Dabar neretai parketlentės ir grindinės lentos pavadinimai sutapatinami. Nesusipratimams išvengti atsirado medžio masyvo grindų sąvoka. Medžio masyvo grindys – tai dažniausiai 20 ir daugiau mm storio, vientiso medžio grindinės lentos su briaunose išfrezuotais sujungimais „įlaidas ir išdroža“.
Tokios grindinės lentos itin ilgaamžės. Jas galima daug kartų šlifuoti ir atnaujinti. Tinkamai prižiūrint, jomis džiaugsis kelios gyventojų kartos. Masyvo grindys klijuojamos prie pagrindo arba kalamos prie lagių. Plaukiojančiu būdu kloti jų negalima.
Vienetinis parketas
Vienetinis parketas arba kitaip – mozaikinis parketas. Nors bendrinis pavadinimas parketas ir dabar pakankamai dažnas, bet dažniausiai tikrovėje tai reiškia ne vienetinį parketą: taip vadiname dvisluoksnes ar trisluoksnes grindines lentas. Tikrasis vienetinis parketas sutinkamas vis rečiau. Tai savitas gaminys, iš kurio galima sukurti medžio grindų šedevrus, bet nauji gaminiai jį pranoksta asortimentu, savybėm ir ypač klojimo paprastumu.
Rūšiavimas
Medienos rūšiavimas – viena iš pagrindinių estetinių-kokybinių medinių grindų savybių. Rūšiavimas lemia galutinio produkto paviršiaus vaizdą ir kainą.
Kiekvienai medžio rūšiai būdinga savita tekstūra, bet net iš to paties medžio skirtingų kamieno vietų išpjautos lentos viena nuo kitos skirsis rievių forma, jų tankumu, šakų dydžiu ir t. t. O medžiai skirtingi. Jei pasirinkote patinkantį medžio grindų vaizdą, visos lentos turi būti surūšiuotos taip, kad tarp jų nepasitaikytų kitokio rašto lentų. Kiekvienas gamintojas savaip įvardija gaminamų grindų rūšiavimus, nustato jų skaičių ir jiems būdingas medienos piešinio ypatybes, bet galima įžvelgti tris esminius rūšiavimus: lygus, natūralus ir išraiškingas (rustikinis).
- Lygus – medžio metinės rievės tiesios arba beveik tiesios, nėra šakų, beveik nėra spalvinių variacijų,
- Natūralus (gyvas) – medžio metinės rievės ne vien tiesios, pasitaiko smulkesnių šakelių (leistinas šakos diametras priklauso nuo konkretaus gamintojo), galimi nedideli spalviniai skirtumai, kai kurie gamintojai leidžia nedidelį kiekį medžio šerdies ir balanos,
- Išraiškingas arba rustikinis – medžio metinės rievės pasitaiko nuo
tiesių iki visai kreivų, galimos didesnio diametro šakos, galimi didesni
spalviniai skirtumai, didesni kiekiai medžio šerdies bei balanos.
SWISS KRONO Laminatas, SWISS KRONO Grindų Laminatas
Pastaraisiais
metais laminatas yra gana populiarus. Statybinių medžiagų rinka
pasižymi milžinišku šių produktų veislių pasirinkimu, kurie skiriasi
spalvomis, savybėmis, gamintojais.
Vienas iš rinkos lyderių yra Šveicarijos „Krono“, kuris gamina aukštos kokybės laminatą
Kronopol
Sp. Z O. O., gaminanti Šveicarijos Krono laminatą, yra vienas
didžiausių įvairių medienos gaminių gamintojų. Ji buvo įkurta Lenkijoje
1994 m., Tačiau pradėjo gaminti laminuotas grindis tik nuo 1998 m.
Laikui bėgant prekės ženklo prekės buvo pripažintos visame pasaulyje.
Dabar bendrovė priklauso Šveicarijos holdingui „Kronoswiss Group“, kuri,
beje, neseniai modernizavo visą įrangą ir įdiegė pažangias
technologijas medžio drožlių plokščių gamyboje. Dėl to padidėjo produktų
kokybė, kurią nepatenkino patenkinti klientai
Šveicarijos Krono laminato grindys: Šveicarijos kokybė
Šveicarijos Krono laminato grindys: Šveicarijos kokybė.Pastaraisiais
metais laminatas yra gana populiarus. Statybinių medžiagų rinka
pasižymi milžinišku šių produktų veislių pasirinkimu, kurie skiriasi
spalvomis, savybėmis, gamintojais. Vienas iš rinkos lyderių yra Šveicarijos „Krono“, kuris gamina aukštos kokybės laminatą.
Apie gamintoją
Kronopol
Sp. Z O. O., gaminanti Šveicarijos Krono laminatą, yra vienas
didžiausių įvairių medienos gaminių gamintojų. Ji buvo įkurta Lenkijoje
1994 m., Tačiau pradėjo gaminti laminuotas grindis tik nuo 1998 m.
Laikui bėgant prekės ženklo prekės buvo pripažintos visame pasaulyje.
Dabar bendrovė priklauso Šveicarijos holdingui „Kronoswiss Group“, kuri,
beje, neseniai modernizavo visą įrangą ir įdiegė pažangias
technologijas medžio drožlių plokščių gamyboje. Dėl to padidėjo produktų
kokybė, kurią nepatenkino patenkinti klientai.
Savybės
„Swiss Krono“ laminatas turi keletą privalumų:
Laminatas yra aukštos kokybės produktas, atitinkantis griežčiausius
Europos standartus. „Kronoswiss Group“ atidžiai stebi, ar visos plokštės
atitinka Šveicarijos kokybės reikalavimus.
Ji yra ekologiška, todėl neturi neigiamo poveikio žmonių sveikatai.
Laminatas neprisideda prie oro stagnacijos patalpoje, leidžia grindims kvėpuoti.
Produktai yra gana platus. Galima pasirinkti produktą beveik bet kokiam interjerui.
Laminatas „Swiss Krono“ gali būti dedamas ant „šiltos grindų“ sistemos.
Jis užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją.
Šio
gaminio tarnavimo laikas yra 25 metai ir ilgesnis. Jis išlaiko savo
savybes ir originalų išvaizdą per visą veikimo laikotarpį.
Produktai turi demokratines išlaidas, o tai leidžia Šveicarijos Krono
laminatui laisvai konkuruoti su garsių Europos gamintojų pavyzdžiais.
Šveicarijos
„Krono“ laminato trūkumai apima tik tai, kad vienintelis pateiktas
grindų dizainas yra lentos grindų imitacija, išskyrus keletą akmens
pavyzdžių. Tačiau spalvų maloniai malonu
„Swiss Krono“ laminatas turi dvi stiprumo klases:
32 klasė. Pakankamai patvari danga reiškia pusiau komercinį tipą.
Jis skirtas montuoti namuose, daugiausia gyvenamojoje patalpoje ir
virtuvėje, taip pat ne perėjimuose.
33 klasė. Komercinis tipas. Ši danga tinka kloti dideliuose biuruose, kavinėse, restoranuose ir komercinėse patalpose.
Plokštės
storis priklauso nuo dangos klasės. Taigi 32 stiprumo klasėms šis
parametras yra 7 mm arba 8 mm, o 33 klasėms - 10 mm arba 12 mm.
Visos
plokštės turi keturių sluoksnių struktūrą. Apdailos sluoksnis yra
plėvelė, leidžianti dangai atlaikyti neigiamus veiksnius, pvz.,
Ultravioletinius spindulius, judančius baldus, drėgmę, taip užtikrinant
jos ilgaamžiškumą. Projektinis sluoksnis yra popieriaus danga, ant
kurios dizainerių sukurtas dizainas, matomas plokščių paviršiuje,
naudojamas pramoniniu spausdintuvu. Pagrindinė MDF plokštė suteikia
stiprumo. Nuo jo priklauso nuo charakteristikų savybių, plokščių storio,
laminato klasiškumo. Stabilizavimo sluoksnis apsaugo plokštes nuo
galimo drėgmės prasiskverbimo iš pagrindo į gilius laminato sluoksnius.
Jis taip pat suteikia tvirtumą tarp jų tarpusavyje sujungiant plokštes
ir užtikrina stabilų surinkto gaminio veikimą.
Visos
„Swiss Krono“ laminuotos juostelės turi „G5-Express Click“ liestinę
jungtį. Toks užraktas saugiai juos sujungia ir suteikia vieną
sluoksnį.Be to, daugelyje modelių plokščių perimetrą sudaro V formos
skersmuo. Tai leidžia padaryti grindis panašesnį į dabartinę valdybos
grindį.
Vietinėje rinkoje yra keturios Šveicarijos Krono
laminato kolekcijos, kurias sudaro daugybė spalvotų sprendimų su
įvairių medienos apdirbimo imitacijomis, pavyzdžiui, šepečiu, satininiu
padengimu arba ryškia 3D struktūra. Mediena, kurią Šveicarijos Krono
laminatas imituoja, taip pat skiriasi: ąžuolo, uosio, riešutmedžio,
gijos.
Kronopol Ferrum grindys. Šios serijos
modeliams būdingas natūralumas ir estetika. Ši grindų danga tinka
daugumai interjerų - nuo klasikinio iki modernaus. Čia rasite daugiau
kaip 30 7 mm ir 8 mm storio skerspjūvių pavyzdžių, kuriuose yra 32
stiprumo klasės. Naudojant grindis, puoštas šiomis plokštėmis, galite
sukurti unikalų interjerą namuose.
Kronopol Aurum grindys. Ši
kolekcija yra viena iš paskutinių. Jis išsaugo didžiausią medžio
struktūrą, kuri buvo pasiekta dėl didelio spausdinimo. Grindys,
papuoštos laminatu iš šios kolekcijos, bus pagrindinis namų dizainas.
Stiprumo klasės skersiniai - 33.
Kronopol
Platinum grindys. Ši serija skirta šiuolaikiniams žmonėms, kurie žino,
ko nori. Čia rasite platų šviesių spalvų pasirinkimą su smėlio, pilkos,
rožinės spalvos atspalviu, kuris padės atnešti neįprastas pastabas į
jūsų interjerą, jį atnaujinti.
„Villeroy & Boch“ grindys. Ši
kolekcija sukuria miško atmosferą. Nėra identiškų medžių dalių, o
Villeroy & Boch Flooring dizaineriai bandė tai parodyti. Mazgai ir
ne kartojanti tekstūra padėjo kiekvienam skydui padaryti unikalią. Be
to, čia galite rasti pasirinktinių spalvų po akmeniu, kuris būtų
tinkamas pramoniniam stilistiniam sprendimui „palėpė“