Karkasiniai Namai, Skydiniai namai- Informacija

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „karkasiniai namai“

Galvojate apie svajonių namą? Svarstote, koks namo tipas būtų parankiausias ir ekonomiškiausias? Tuomet jums vertėtų sužinoti šį tą daugiau apie karkasinius namus. Kitaip nei kartais yra manoma, karkasiniai namai iš tikrųjų yra šilti ir ilgaamžiai. Šiuolaikinės technologijos bei medžiagos leidžia užtikrinti karkasinių namų patvarumą, o nesudėtinga konstrukcija maksimaliai sutrumpina namo statybos laiką bei kaštus. Karkasiniai namai yra populiarūs skandinavijoje, kadangi gali suteikti praktiškai tokį patį komfortą kaip ir įprasti mūriniai namai.

Vienintelis dalykas, be statybai naudojamų medžiagų, į kurį būtina atkreipti dėmesį yra kvalifikuoti karkasinių namų statybos ekspertai. Šių namų statybai ir jų kokybei kaip niekad daug reikšmės turi statybininkų patirtis ir naudojamos technologijos. Patyrę ir įvairias situacijas išgyvenę Universalaus meistro specialistai pastatys sandarų ir visiems gyvenimo atvejams pritaikytą karkasinį namą, pasiūlys tinkamiausias ir kokybiškas medžiagas namo statybai bei garantuos greitą ir sklandų darbų atlikimą.

Karkasinė namo konstrukcija ne tik puikiai tinka mažaaukščių namų statybai, bet ir yra universali kuriant tiek namo interjerą, tiek eksterjerą. Šiuolaikinės technologijos ir sutvirtinimo detalės karkasinių namų statyboje leidžia kurti daug patvaresnes konstrukcijas, o įvairios izoliacinės ir impregnavimo medžiagos suteikia maksimalų komfortą. Namo apdailą yra lengva pakeisti, todėl atrenovuoti karkasinį namą, pastatyti sienų pertvaras, rekonstruoti sienose esančias komunikacijas yra ypač nesudėtinga ir patogu.

Karkasinių namų privalumai

Patogu. Universalaus meistro namų statybos paslauga pasižymi plačia atliekamų darbų apimtimi. Jums ne tik nereikės ieškoti, kas galėtų atlikti skirtingas ir tarpusavyje kartais nesusijusias namų statybos užduotis, bet ir visi darbai bus prižiūrimi bei kontroliuojami.

Pigu. Karkasiniai namai pasižymi paprasta konstrukcija ir surinkimu, todėl tai yra viena iš labiausiai išlaidas taupančių namų rūšių. Nešvaistykite pinigų tam, ką galite turėti pigiau. Karkasinės konstrukcijos šiais laikais taipogi yra tvirtos ir patikimos, todėl niekuo nerizikuosite.

Greita. Priklausomai nuo suprojektuoto namo dydžio, karkasinį namą galima surinkti vos per kelias savaites. Patyrę ir reikiamas žinias turintys specialistai jūsų karkasinį namą surinks bemaž dvigubai greičiau nei naudojant kitokį statybos būdą.

Patikima. Kitaip nei kai kurie žmonės yra įsitikinę, karkasinių namų konstrukcijos yra ypač tvirtos ir nesunkiai gali atlaikyti dideles apkrovas bei apsaugoti nuo pačių nepalankiausių meteorologinių reiškinių. Tinkamos medžiagos ir specialūs sutvirtinimai padės namuose jausti saugumą.

Sandaru. Karkasinių namų konstrukcijos yra palankios užtikrinant tiek namo termoizoliaciją, tiek hidroizoliaciją. Aukštos kokybės izoliacinės medžiagos išlaikys namuose šilumą bei tinkamą drėgmės lygį.

Ekologiška. Kitaip nei naudojant kitas statybos technologijas, karkasinių namų statybai yra naudojamos pagrinde natūralios ir ekologiškos medžiagos. Natūralios medžiagos padeda namui „kvėpuoti“, todėl patalpose galėsite mėgautis puikiu mikroklimatu.


Karkasinių namų minusai

Kenkėjai. Galime džiaugtis, kad Lietuvoje netenka susidurti su tokiais kenkėjais kaip Jungtinėse Valstijose ar Kanadoje- omenyje turime termitus. Tačiau mūsų šalyje būstų savininkai susiduria su kitu galimu kenkėju- pelėmis. Šie kenkėjai mėgsta apsigyventi namuose, pagamintuose su pigiu užpildu, pavyzdžiui, putoms. Yra keli geri ir paprasti sprendimai padedantys užkirsti kelią kenkėjų atsiradimui skydiniuose- karkasiniuose namuose. Vienas iš jų- ekovata. Ji sukuria aplinką, kurioje graužikai nesidaugina. Tačiau net ir ji nebūtina, kadangi kiekvienas namas turi sumontuotus specialius tinkliukus, padedančius išvengti graužikų petekimo į vidų.

Degumas. Skydinių- karkasinių namų gaisro rizika iššaukia daug negatyvumo jų atžvilgiu, kadangi plonas. medinis rėmas gali tikrai gerai degti. Tačiau šios rizikos galima išvengti naudojant kokybiškas nedegias medžiagas. Mediena galima impregnuoti priešgaisriniu impregnantu, vatą galima sudėti nedegią, viduje gali būti naudojamas priešgaisrinis gipsas, o lauke ugniai atspari apdaila. Toks sprendimas galimas itin bijantiems žmonėms. Tiesa, jis padidina medžiagų kainas.

Kada rinktis karkasinį namą?

Renkantis namą ir jo tipą, svarbu gerai apsvarstyti ne tik savo individualius poreikius, bet tokius dalykus, kaip biudžetas, turimo sklypo konfigūracija bei pačio namo norimas išplanavimas. Įprasto mūrinio namo išplanavimas yra praktiškai amžinas, beveik nepaliekantis vietos keisti namo konfigūracijos ir vidaus patalpų. Nemažai žmonių namą stato tik kartą gyvenime, tačiau bėgant laikui poreikiai gali keistis. Šiuo atžvilgiu karkasinis namas visuomet suteiks galimybę esant reikalui keisti namo išplanavimą, įrengti papildomas pertvaras arba jų atsisakyti.

Jeigu jūsų turimas sklypas nėra labia didelis, kreipkitės į mus ir mes jums rekomenduosime patikimą architektą, kuris parengs tokį karkasinio namo projektą, kuris tiktų jūsų sklypui ir sukurtų geras sąlygas patogiam gyvenimui. Ne paskutinioje vietoje turėtų būti ir finansinis aspektas. Karkasiniai namai yra vienas iš ekonomiškiausių būdų pasistatyti svajonių namą, kuris ne tik atitiktų visus jūsų lūkesčius, bet ir piniginės storį. Karkasinio namo konstrukcijos ir pertvaros leidžia patyrusiems meistrams greitai ir patogiai surinkti namo konstrukcijas.

Karkasiniai namai taupo ne tik jūsų pinigus, bet ir laiką, o esant dideliam apdailos medžiagų pasirinkimui, karkasinis namas vizualiai nei kiek nesiskirs nuo mūrinio. Paprastai namo pastatymui gali prireikti net kelių mėnesių, tačiau rimti specialistai karkasinį namą gali surinkti vos per kelias savaites. Jei norite turėti patikimą, gražų, ekologišką namą už gerą kainą, jums tikrai vertėtų apsvarstyti karkasinio namo statybą


Vidaus Apdaila Kaunas

Plytelių klijavimas kaunas 8602-87613
Vidaus apdailos darbai kaune
Langų apdaila, Gipskartonio montavimas,
Dailylenčių kalimas, Pertvarų montavimas,
Laminato- Parketlenčių klojimas
www.paslaugos.net

 Įtempiamos Lubos 8607-41195

Įtempiamos Lubos Visoje Lietuvoje 
-Matinės Įtempiamos Lubos
-Satino Įtempiamos Lubos
-Blizgios Įtempiamos Lubos
-Natūralaus audinio DESCOR Įtempiamos Lubos
www.itempiamos-lubos.paslaugos.net

Reklama

Rankų darbo papuošalai 8676-75137
Apyrankės, Auskarai, Kaklo papuošalai,
Perlu vėriniai, Rožančiai
GAMYBA, PARDAVIMAS, UŽSAKYMAI
Vėrinių Taisymas- Pervėrimas
www.papuosalai.paslaugos.net

Informacija- Statybinės Medžiagos, Apdailos Medžiagos
www.statybu.paslaugos.net

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 .